Szał paznokciowy trwa! Platforma szkoleniowa online Edunails wchodzi na polski rynek.

Od kilku lat obserwuje się  zarówno w Polsce i na Świecie intensywny wzrost zainteresowaniem stylizacją paznokci. Spowodowało to, że zabieg manicure urósł w większości przypadków do rangi sztuki.  Liczy się już nie tylko ładny estetyczny kształt paznokci, wycięte skórki i kolor lakieru, ale przede wszystkim efektowne i unikatowe zdobienia. I tu właśnie przychodzi z ofertą międzynarodowa platforma Edunails, czyli edukacja online na każdą kieszeń!

Platforma została zaprojektowana, aby połączyć stylistów paznokci na całym świecie z profesjonalnymi autorami kursów online i umożliwić naukę od najlepszych w branży, a wszystko to w zaciszu własnego domu, bez sztywnego grafiku zajęć i bez egzaminów.

Można do niej dołączyć jako uczeń lub jako Autor kursu. Styliści otrzymają dostęp do wszystkich kursów zakupionych wraz z nagranymi samouczkami wideo krok po kroku, a Autorzy kursów będą mogli przesyłać nieograniczoną liczbę kursów bez żadnych kosztów.

A co o platformie mówią sami jej twórcy?

„Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami nauki, a naszym priorytetem jest oferowanie dostępnej i niedrogiej nauki dla wszystkich. Przekonasz się, że współpracujemy z Autorami kursów z całego świata i przyjmujemy kursy we wszystkich językach, od angielskiego po włoski, hiszpański, rosyjski, rumuński i inne. Przetłumaczyliśmy również naszą stronę internetową na 15 różnych języków, aby zapewnić wszystkim wygodną obsługę. Nie pobieramy opłat abonamentowych, po prostu płacisz za to, co kupujesz lub sprzedajesz na naszej platformie. Nasza platforma jest również bardzo bezpieczna, ponieważ wszystkie transakcje są bezpiecznie przetwarzane przez PayPal, możesz również płacić za pomocą dowolnej karty kredytowej lub debetowej, jeśli nie korzystasz z systemu PayPal.

Mamy na celu wspieranie nauki na wszystkich poziomach, nasza szeroka gama kursów obejmuje proste kursy zdobienia paznokci, które zainspirują Cię i zaimponują klientom, a także oferują bardziej zaawansowane i złożone kursy techniczne. Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz zdobyć nowe umiejętności lub jesteś już wysoko wykwalifikowaną stylistką paznokci, na naszej platformie znajdziesz kurs odpowiedni dla każdego poziomu doświadczenia.

Ponadto wszyscy nasi Autorzy kursów są weryfikowani przez naszych wewnętrznych ekspertów od stylizacji paznokci, zanim zostaną zatwierdzeni do sprzedaży ich kursów na naszej platformie. Proces ten pozwala nam utrzymać najwyższą jakość wszystkich kursów wyświetlanych na platformie Edunails.

Dołączając do Edunails, masz dostęp do niezliczonych kursów międzynarodowych Autorów kursów w jednym miejscu, możesz uczyć się w zaciszu swojego domu, według własnego harmonogramu. Dzięki dostępowi do wszystkich kursów możesz zatrzymać się i rozpocząć naukę, kiedy chcesz.

Zostaniesz również nagrodzony certyfikatem Edunails za wszystkie ukończone kursy, nawet jeśli nie ma egzaminów. Nasi mili Autorzy kursów prowadzą również specjalne oferty i promocje, w których można kupić kursy na najwyższym poziomie w jeszcze bardziej przystępnych cenach.

Podobnie Autorzy kursów Edunails czerpią korzyści z dotarcia do międzynarodowej publiczności i rozwijania własnych marek osobistych. Ściśle współpracujemy ze wszystkimi naszymi Autorami kursów, często promujemy ich profile i kursy w naszych szybko rozwijających się kanałach mediów społecznościowych oraz poprzez marketing e-mailowy. Nasz proces zgłaszania się do Autora kursu jest bardzo prosty, a po zweryfikowaniu i zaakceptowaniu będziesz mógł przesłać swoje kursy w zaledwie 3 prostych krokach.

Użytkownicy Edunails otrzymują dostęp do ekskluzywnych rabatów i ofert od naszych partnerskich marek paznokci, dzięki czemu możesz kupić dowolne produkty potrzebne do ukończenia kursów i zaoszczędzić. Sprawdź naszą zakładkę Edunails Shop, aby uzyskać najnowsze kody rabatowe.

Zainteresowany? Dołącz do nas!” – zarząd Edunails

I my potwierdzamy dla wszystkich miłośniczek stylizacji paznokci: Warto skorzystać bo platforma faktycznie jest bardzo przyjazna i łatwa w nawigacji, każdy znajdzie coś dla siebie – posiada mnóstwo wielojęzykowych kursów (od poczatkujących do zaawansowanych), szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne w razie potrzeby i co najważniejsze atrakcyjne ceny.

www.edunails.com

Redakcja CleverPeople

Przewiń na górę