Jak w prosty i niedrogi sposób zostać stylistką paznokci? Skorzystaj z platformy Edunails.com

Kochasz stylizację paznokci? Chciałabyś poszerzyć swoje umiejętności? A może chcesz otworzyć własny gabinet? Stylizacja paznokci to dziś bardzo popularne zajęcie wśród kobiet. Pytanie jednak, czy każdy może się tym zajmować? I co trzeba wiedzieć i gdzie się szkolić aby zostać profesjonalną stylistką paznokci? Oczywiście chęci i pasja to podstawa, ale wiedza i znajomość technik i trendów to także ważny element. Profesjonalna stylizacja paznokci wymaga nie tylko chęci i odpowiednich predyspozycji, ale też wiedzy z zakresu higieny i techniki np. jak dobierać produkty, jak korzystać z właściwych narzędzi, itp.

Gdzie można się tego dowiedzieć?

Można zapisać się na kurs stacjonarny oferowany lokalnie lub online np. poprzez globalną platformę Edunails.com.

Szkolenia online to dobre i wygodne rozwiązanie dla każdego. Dlatego w tym artykule koncentrujemy się właśnie na rozwiązaniach online. Dają one możliwość szkolenia z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnym czasie, a i cena jest znacznie korzystniejsza.

Międzynarodowa Platforma szkoleniowa Edunails to bardzo ciekawe rozwiązanie zwłaszcza w dobie cyfrowych nomadów oraz pandemii. Została zaprojektowana przez wykwalifikowanych Instruktorów stylizacji paznokci z ponad 15-letnim doświadczeniem i prawdziwą pasją.

„Wierzymy, że dbałość o szczegóły umożliwi osiągnięcie perfekcyjnego wykończenia. Nasi założyciele brali udział w niezliczonych międzynarodowych konkursach i zdobyli liczne trofea. Można śmiało powiedzieć, że naprawdę znamy się na rzeczy! Naszą misją jest tworzenie kompleksowej platformy dla edukacji w zakresie stylizacji paznokci, aby umożliwić Stylistom (od początkujących po mistrzów!) i Instruktorom wspólną naukę online. Przenieś swój talent i pasję do Nail Art-u w udaną i satysfakcjonującą karierę. W Edunails kierujemy się wynikami i wierzymy, że praktyka czyni mistrza. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i marzenia poprzez praktyczną naukę. Wierzymy w wykorzystanie Twojego autentycznego, wyjątkowego talentu i pasji. Dążymy do tego, aby pomóc Ci zmienić swoje umiejętności w lukratywną karierę, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym Stylistą paznokci, czy dopiero zaczynasz. Cenimy Twój cenny czas! Dzięki naszej platformie możesz wygodnie trenować w dowolnym miejscu i czasie, aby dopasować się do napiętego harmonogramu. Nasza rosnąca społeczność w zakresie szkoleń i Instruktorów pozwala na kontakt z innymi profesjonalistami z branży Nail Artu na całym świecie.” –  Edunails Team

Wybrane kursy na platformie edunails.com

Czego można dowiedzieć się podczas kursu stylizacji paznokci?

Kursy uczą nie tylko, jak je modelować i malować, ale również jakich narzędzi i produktów użyć oraz jak wykonywać na paznokciach różnego rodzaju zdobienia, na przykład z użyciem szablonów, brokatów, pyłków. Zatem podczas takiego szkolenia można dowiedzieć się niemalże wszystkiego, co jest potrzebne stylizacji paznokci.

Szkolenie „Górne formy” – Marcelina Dudek – platforma Edunails.com

Co daje platforma szkoleniowa Edunails.com?

  • Nieograniczony dostęp do szkoleń online od najlepszych międzynarodowych Instruktorów z branży.
  • Opcje szkoleń dostosowanych do każdego poziomu doświadczenia i zainteresowań – bez wymagań wstępnych i bez podstawowych umiejętności!
  • Szeroki wybór kursów i szkoleń od poziomu początkującego do eksperta, spośród wielu stylów, wzorów i technik zdobienia paznokci.
  • Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat.
  • Dostęp do inteligentnej i wygodnej nauki we własnym tempie, z dowolnego miejsca na ziemi.

Co można robić po zakończonym kursie stylizacji paznokci?

Po zakończonych kursach stylizacji paznokci uczestnicy mają otwartą drogę dalszego rozwoju i kariery.

Ukończone szkolenie jest podstawą do zatrudnienia w branży beauty, na przykład w salonach zajmujących się stylizacją paznokci różnymi technikami. Osoby z ukończonymi kursami, potwierdzonymi certyfikatem znacznie łatwiej znajdują pracę w zawodzie stylistki paznokci.

Dzięki szkoleniom można zacząć też myśleć o pracy jako samodzielna stylistka w swoim gabinecie. Można działać zarówno stacjonarne, jak i mobilnie – to obecnie także popularna usługa.

Ile kosztuje kurs stylizacji paznokci?

Koszty związane z kursami stylizacji paznokci zależne są od szeregu czynników, w tym między innymi od czasu trwania zajęć, ich programu, a także wybranego instruktora.

Dzięki platformie Edunails.com wydatki na szkolenia są dużo niższe bo rozpoczynają się zaledwie od około 50 złotych za kurs, co daje duże możliwości zwłaszcza osobom z małym budżetem.

Jak korzystać z platformy?

Wystarczy się zalogować, wybrać i opłacić odpowiedni kurs i możesz zaczynać karierę w branży!

Wszystkie dostępne kursy znajdziecie tutaj: https://edunails.com/

Redakcja Clever People

Art. Rekomendowany: https://cleverpeople.pl/index.php/2022/01/15/szal-paznokciowy-trwa-platforma-szkoleniowa-online-edunails-wchodzi-na-polski-rynek/

Przewiń na górę